Adresa: Mitropolit Ioan Metianu, nr. 1
Email: primaria(@)primaria-zarnesti.ro
Conturi IBAN
Conturi IBAN 1

Program de lucru cu publicul
Luni, Marti, Miercuri : 07.30 – 15.30
Joi : 07.30 – 17.00
Vineri : 07.30 – 14.00

Buget si Bilant
Regulament parcare
Politia Locala
Rapoarte
Acte ajutor incalzire
Program AJOFM
Cursuri
Concursuri
Credite
Plan Urbanistic Zonal
Achizitii publice

Noutati din April 17th, 2019

Tabel afisare lista scurta-selectie dosare pentru pozitia de membru in Consiliul de Administratie al SC Compania de Servicii Publice SRL Zarnesti – Tabel afisare lista scurta-selectie dosare .

Consiliul Local al Orasului Zarnesti organizeaza prin Comisia de selectie desemnata prin H.C.L. nr 91/2019, la sediul Primariei evaluarea/selectia prealabila in vederea desemnarii membrilor in Consiliul de administratie al S.C. COMPANIA DE SERVICII S.R.L ZARNESTI :
– 2 membrii persoane fizice , cu experienta in activitatea de administrare/management a unor societati comerciale profitabile, inclusiv societati cu capital privat
– 1 membru din randul functionarilor publici sau altor categorii de personal din cadrul autoritatii publice tutelare cu studii universitare in domeniul juridic sau economic.

Detalii se gasesc accesand linkurile :

ANUNT – recrutare membrii Consiliul de administratie al SC Compania de Servicii Publice SRL Zarnesti

Formular 1

Formular 2

Formular 3

HCL nr. 91-2019

Model orientativ Scrisoare de asteptare privind C.A. al SC Compania de Servicii Publice SRL

Regulamentul Comisiei de selectie